poniedziałek, 25 marca 2013

...

whenever I'm alone with you
You make me feel like I am home again
whenever I'am alone with you
You make me feel like I am whole again

however far away
I will always love you
however long I stay
I will always love you


po raz pierwszy mi niczego więcej w życiu nie trzeba.
po raz pierwszy przestałam byc tak zachłanna. Kiedyś chciałam więcej i więcej i więcej... Myślałam, że jedna osoba nie będzie w stanie mnie uszczęśliwic. Tak po prostu, że zawsze będzie mi mało.

zawsze myślałam, że jestem najbardziej wadliwym egzemplarzem człowieka, który chodził kiedykolwiek po tej ziemi. A tu niespodzianka! Ktoś ma więcej wad niż ja. Ktoś jest jeszcze bardziej wybrakowany niż ja. I to właśnie jest wspaniałe. Te wady. Przez nie człowiek staje się bardziej ludzki.

jestem wredną małą mendą społeczną. Pluję, warczę i krzyczę na mnóstwo ludzi. Jestem agresywnym wyrzutkiem dzisiejszego społeczeństwa. Klnę i piję na potęgę. Wychodzę, nie mówiąc kiedy wrócę. Nie umiem gotowac, nie lubię sprzątac a miejsce gdzie przebywam zawsze przypomina melinę. Nie ubieram się modnie, nie słucham dzisiejszej muzyki. Przepieprzam wszystkie pieniądze jakie mam.
I jestem szczęśliwa.

a on? ma dwa siniaki na łysej pale i bezczelną twarz.i dla tych zainteresowanych co pytali - jest 14 lat starszy.

5 komentarze:

kudels pisze...

grunt to być szczęśliwą. TO Twoje życie, rób wszystko tak, żeby Tobie było najlepiej :)) fajne zdjęcie!

Pimeys pisze...

Człowiek przez wady staje się bardziej przyswajalny. Nikt nie lubi kogoś idealnego, bez wad. A to jaka jesteś, to twoja osobowość. Lepiej być mendą społeczną niż wykrochmaloną paniusią, bez własnego zdania, robiącą z siebie laleczkę. Takie jest moje zdanie. I to niezwykłe, że jedna osoba może zapełnić tyle miejsca. Przecież to wydaje się nierealne. Ale tak tez się zdarza. I nieważne ile lat jest straszy. Miłość nie wybiera, jak to mówią, a najważniejsze jest wasze szczęście.

Poppy Miauczak ☯ pisze...

długo już jesteście razem, prawda? :))
uwielbiam patrzeć na wasze wspólne zdjęcia! :))
dwie inne skarpetki, pjona! *-*
masz rację c:

Daria pisze...

Najważniejsze że jesteś szczęśliwa, o to chodzi w życiu moim zdaniem. Żaden człowiek nie jest idealny, każdy ma wady i zalety, dobrze że nie jesteś taka jak wszyscy, bo to jest w Tobie ciekawe. Przynajmniej gdy tu weszłam, bo jestem tu pierwszy raz stwierdziłam że jesteś oryginalna i masz coś ciekawego w sobie :)

Poppy Miauczak ☯ pisze...

dlatego ja tez czesto mam dwie inne skarpetki XD :)
myślałam, ze znacznie dłużej, bo pamiętam, ze odkąt trafiłam na twojego bloga, chyba byliście już razem :) no nic pozostaje mi życzyć wam dużo miłości, wzajemnego zrozumienia i szczęścia oraz, aby twoi rodzice zaakceptowali w końcu ten związek :)

Prześlij komentarz